Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Chinosy męskie- jaki kolor wybrać

2019-07-05
Chinosy męskie- jaki kolor wybrać

Spodnie męskie typu chinosy to dziś rodzaj ubioru, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Idealnie nadają się do różnych sytuacji, tych zarówno wyjściowych jak i typowo casual. Świetnie sprawdzają się w połączeniu z koszulami eleganckimi jak i tymi bardziej casual. Rzeczą wartą przeanalizowania są ich kolory, a tych oczywiście do wyboru jest mnóstwo.

Materiał ma znaczenie.
Spodnie chino wykonane z elastycznego, miękkiego materiału to pewność naszej wygody co jest najważniejszym i bezdyskusyjnym tematem. Model w którym będziemy czuli się niekomfortowo prawdopodobnie nie będzie często przez nas wybierany.

Jaki kolor wybrać ?
Najwłaściwszą odpowiedzą będzie ,,to zależy''. Pytanie z czym chcemy ubrać nasze chinosy, na jaką okazję, jakie kolory sami preferujemy. Jeśli jesteś osobą która nie czuje się najlepiej wyróżniając się swoim ubiorem, kolor czerwony, biały lub zielony być może nie jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Jeśli zaś lubisz przykuwać uwagę innych różnorodne kolory czekają na Ciebie.

A może białe ?
Kolor ten jest bardzo popularny w krajach śródziemnomorskich, gdzie temperatury są znacznie wyższe niż w Polsce. Świetnym rozwiązaniem z tym kolorem jest ubiór elegancki z zastosowaniem marynarki. Nad Wisłą jednak białe chinosy nie są jeszcze często zauważalne, co nie oznacza oczywiście, że przyszłość nie będzie wyglądała inaczej w tej kwestii.

Żółte ?
Kolor również sporadycznie spotykany w modzie męskiej, mimo iż kojarzy się on z pozytywną energią, optymizmem. Często wykorzystywany w kwestii przeróżnych reklam, bilbordów lecz w odzieży ciągle na drugoplanowych miejscach. Jeśli zaś zdecydujemy się na taki kolor spodni męskich, warto dobrać do nich nieco bardziej stonowane kolorystycznie pozostałe elementy naszej stylizacji.

To może czerwone lub zielone ?
Taka kolorystka jest również mniej popularna, jednak stanowi element pewnego eksperymentu kolorystycznego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby urozmaicić nasz wygląd przykładowo zielonymi chinosami męskimi z białą koszulą lub czerwonymi spodniami z koszulą w kolorze czarnym.

Uniwersalne kolory.
Odcienie szarości lub brązu to bardzo popularna kolorystyka, która bezproblemowo tworzy zgrane duety z innymi przedmiotami naszego ubioru. Nie można oczywiście pominąć koloru granatowego oraz czarnego, które świetnie współgrają z koszulami męskimi.

pixel