Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak nosić koszulę męską ?

2017-02-08
Jak nosić koszulę męską ?

Wielu mężczyzn na pewno niejednokrotnie stawało przed trudnym wyborem. W jaki sposób nosić koszulę męską ? Na wierzchu czy może w środku. Jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie niestety nie ma. W czym zatem szukać przyczyny i odpowiedzi na poprawnie dobraną stylizację z użyciem koszuli. koszule męskie

Fotografia idealnie obrazuje koszulę męską typu casual

Proporcje koszuli męskiej

Koszula elegancka wyciągnięta, która w dodatku jest lekko na nas za duża sprawi że wizualnie wyglądamy na grubszych. Jeśli koszula zaś jest włożona w spodnie jesteśmy w stanie bardziej podkreślić swoją budowę ciała. Jednak koszula w charakterze codziennym o ile nie jest stanowczo za długa idealnie może pasować do naszego wyglądu będąc na wierzchu.

Okazja

Wyciągnięta koszula to w pewnym sensie oznaka większego luzu. Przysłowiowe ,,wszystko dopięte na ostatni guzik’’ raczej kwalifikuje się do ubioru eleganckiego, na ważną uroczystość lub spotkanie służbowe. Nieco luźniejszy wygląd może symbolizować inne nastawienie do wydarzenia. Dla określonej grupy osób w zależności od rangi wydarzenia wyciągnięta koszula może stanowić nie koniecznie pozytywne wrażenie.

Rodzaj koszuli

Z pewnością elegancka koszula wyciągnięta na zewnątrz nie będzie wyglądała najlepiej. Koszula codzienna zaś lepiej może prezentować się na wierzchu. Warto zapamiętać że do koszuli która nie jest włożona w spodnie zapinanie ostatniego guzika, noszenie krawatu może wydawać się nie najlepszym rozwiązaniem.

koszule męskie sklep internetowy

Koszula elegancka dzięki podwiniętym rękawom nadaje casualowy charakter.

Według nas

Jaka jest natomiast nasza rada ? Mamy czuć się wygodnie, jeśli w zwężanych koszulach czujesz się nie
komfortowo ubieraj luźniejsze. Nie warto udawać kogoś kim nie jesteśmy. Poprzez ubiór pokazujemy w pewnym sensie swój charakter, swoją osobowość. Zachęcamy do bycia sobą poprzez właśnie ubiór.

pixel