Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jeansy męskie z dziurami

2019-07-10
Jeansy męskie z dziurami


Jeansy męskie z dziurami, mocnymi przetarciami to dziś całkowicie normalny, nikogo nie zadziwiający element męskiego ubioru. Dla niektórych jest to standard, dla innych pewny element nie do zaakceptowania w swoim ubiorze. Czy tego typu spodnie męskie to przedmiot zarezerwowany jedynie dla osób o silnej osobowości, chcących podkreślić swój mocny charakter ? Czy osoby o skromniejszej naturze również wybierają spodnie z dziurami ?

Nosisz takie spodnie ?
Aby odpowiedzieć na to pytanie warto wrócić do początków tego typu ubioru. W latach 70, 80 spodnie takie miały za zadanie pokazać rodzaj pewnego sprzeciwu, wyróżnienia się z tłumu swoim sposobem bycia lub związkiem z daną grupą społeczną charakteryzującą się społecznym buntem. Jak jest dziś ? Aktualnie jeansy, spodnie z dziurami to element mody, który nie charakteryzuje już żadnej społecznej grupy. Ubiór tego typu to element podkreślenia naszego dress codu wyrażanego w luźnych stylizacjach i nie tylko. Spodnie z mocnymi przetarciami mogą stanowić ciekawe połączenie w nieco bardziej wyjściowych ubiorach w połączeniu z chociażby koszulą. Jednak nie zapominajmy, że na oficjalne spotkanie, na którym chcemy dobrze się zaprezentować naszemu rozmówcy nasz ubiór może nie przypaść do gustu. Co innego jeśli wybieramy się na spotkanie ze znajomymi, wtedy takie rozwiązanie może podkreślić nasze luźne nastawienie do otoczenia, nie oznacza zaś naszego niechlujstwa, niedbalstwa.

Co do nich ubrać ?
Poszarpane jeansy to element idealny na połączenie z t-shirtem, bluzą lub koszulą typu casual. Świetnym rozwiązaniem są obszarpane jeansy z podwiniętymi nogawkami, czyli popularny pinroll.

Coś na początek ?
Sprawdzonym rozwiązaniem są modele jeansów męskich z imitacjami dziur. Propozycja taka może okazać się równowagą dla osób, które jeszcze nie są gotowe na spodnie z dużymi, rzucającymi się w oczy dziurami.
pixel