Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Męskie dodatki urozmaicające ubiór

2019-07-04
Męskie dodatki urozmaicające ubiór


Istnieje wiele drobnych szczegółów, które mogą nadać Twojej stylizacji nowego wydźwięku, stylu. Czasami teoretycznie proste rzeczy potrafią całkowicie zmienić nasz ubiór. Nie trzeba do tego koniecznie dużego budżetu, liczy się pomysł i chęci. Zobacz sam !

Pinroll.
Jesteś niskim mężczyzną i musiałeś kiedyś skracać spodnie ? Być może wtedy nie pomyślałeś że podwinięcie nogawek będzie w przyszłości modne. To oczywiście jedynie żart wprowadzający temat, lecz nie da się ukryć że pinroll to dziś standard. Co do długości spodni, uważaj bo spodnie o wiele za długie z podwinięciem nie będą wyglądały najlepiej. Dlatego warto w pierwszej kolejności spodnie skrócić, a dopiero później podwinąć. Odnośnie szerokości to około 23 cm na dole nogawki to maximum, które nadaje się do podwinięcia. Szczególnie polecamy do tego zabiegu modele spodni lub jeansów slim fit lub regular. Ważnym elementem są tutaj skarpetki, a dokładniej ich brak. Nie obawiaj się pokazać kostki wraz z całą okazałością jaką są Twoje buty.

Skarpetki we wzory.
Kolorowe dodatki w postaci skarpetek to świetny sposób na urozmaicenie naszego ubioru. Eleganckie spodnie męskie w połączeniu z tym elementem to perfekcyjny wybór. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twój ubiór w postaci koszuli był dopełniony właśnie takimi skarpetkami.

Czapka typu kaszkietówka.
Oprócz cech praktycznych, jak ochrona przez słońcem w upalne dni, czapka z daszkiem to także dodatek do codziennej stylówki. Dla niektórych to element który kojarzy się z celebrytami, chcącymi zachować anonimowość w tłumie. Inni zaś lubią ją nosić daszkiem do tyłu. Okulary przeciwsłoneczne do dodatkowy element uzupełniający w tym przypadku.

Kapelusz.
Świetna opcja na lato. Idealna propozycja zarówno z t-shirtemkoszulką polo lub koszulą męską. Dzięki kapeluszowi Twój wygląd nabierze nowego, całkiem luźnego wymiaru. Oczywiście w tym przypadku kapelusz z nastawieniem casual. Taki pasujący do eleganckich spodni męskich to już inny sposób na dużą elegancję, podkreślającą nasz dżentelmeński styl.

Szelki.
Osoby lubiące eksperymentować z modą męska mogą wykazać się w tym elemencie. Szelki to bowiem ciekawy sposób na duże urozmaicenie naszego wyglądu. Oczywiście mamy tu na myśli szelki, które pełnią rolę typowo ozdobą, niekoniecznie podtrzymujące spodnie przy nieco większym brzuchu.

Kamizelka.
Ciekawa propozycja w połączeniu z jeansami męskimi. Jeśli zależy Ci na podkreśleniu eleganckiego ubioru rozważ tą opcję. Mamy tutaj na myśli kamizelki o innym przeznaczeniu niż te typowo garniturowe, lecz bardziej w stylu casual z bawełnianych materiałów.

Szal.
Oczywiście element praktyczności w postaci ochrony przed zimnem jest niepodważalny, jednak wykorzystanie tego elementu jako formę ozdoby może okazać się ciekawym pomysłem. Idealnie sprawdzi się zarówno ze spodniami eleganckimichinosami lub jeansami.

pixel