Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Skinny czy slim fit ? Czyli rurki męskie.

2019-07-11
Skinny czy slim fit ? Czyli rurki męskie.


Męskie rurki, czyli najprościej nazywając spodnie mocno zwężane, przylegające do ciała. Dla jednych to rzecz oczywista i konieczne must have, dla innych rzecz nie do zaakceptowania. Jednak zwolenników tego typu spodni wciąż przybywa, a ilość korzyści płynących z noszenia rurek jest duża. Przeczytajcie i może zmienicie swój pogląd na ten rodzaj spodni męskich.

Sprawdź proponowane przez nas modele spodni slim oraz skinny fit. 

Moda taka została zapoczątkowana w latach 50 przez gwiazdy muzyczne w Stanach Zjednoczonych. Styl był ten początkowo w pewnym sensie zarezerwowany dla określonej grupy odbiorów danego rodzaju gatunku muzycznego np. punku lub rocka. Do dnia dzisiejszego fani lubią inspirować się modą zaczerpniętą od swoich idolów. Z czasem spodnie męskie slim fit zaczęły pojawiać się w wyjściowych, eleganckich motywach ubioru w połączeniu z chociażby koszulą lub marynarką.

Czym się charakteryzują spodnie męskie slim i skinny fit

Wygodny, elastyczny, rozciągliwy materiał do duży atut. Spodnie tego typu są zazwyczaj bardzo miękkie w dotyku. Wybierając tego typu modele dodasz swojemu wyglądowi nowy, mocno aktualny charakter mody męskiej. 

Czym się różnią modele slim fit od skinny fit?

Modele spodni męskich typu skinny to te najbardziej dopasowane, najmocniej przylegające do ciała. Natomiast spodnie slim fit są także zwężane, lecz nie tak mocno jak skinny fit.

Komu nie będą pasować mocno zwężane spodnie męskie

Jeśli nie należysz do osób najszczuplejszych mocno dopasowane spodnie mogą nie być najlepszym wyborem. Natomiast jeśli jesteś bardzo szczupłym mężczyzną warto do spodni typu slim fit lub skinny fit dobrać górną część ubioru nieco luźniejszą. Jeśli jesteś bardzo szczupły być może najmocniej zwężane spodnie nie będą najlepszą opcją. Wybierz modele bardziej umiarkowanie dopasowane.

Kolory polecanych spodni slim i skinny fit

Oczywiście dostępność kolorów jest duża. Najbardziej uniwersalne mogą okazać się modele w odcieniach koloru granatowego, które stworzą bezproblemowo zgrany duet z pozostałą częścią naszego ubioru.

Polecane

pixel