Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sweter męski-dobry wybór

2018-02-05
Sweter męski-dobry wybór
Do jeansów czy chinosów ?
Do marynarki czy casual ?
Z wzorem czy gładki ?


Sweter męski w eleganckim wydaniu 

Eleganckie spodnie męskie lub chinosy będą stanowić ze swetrem zgrany duet. Warto zwrócić uwagę na cztery możliwe warianty połączenia koszuli ze swetrem.
1. Sweter z okrągłym dekoltem wraz z koszulą z rozpiętym ostatnim guzikiem u góry
2. Sweter z dekoltem v-neck także z koszulą, która ma rozpięty górny guzik
3. Sweter z okrągłym dekoltem w połączeniu z koszulą zapiętą na ostatni guzik wraz z krawatem
4. Sweter z dekoltem v-neck w złączeniu z koszulą zapiętą na ostatni guzik z krawatem

Warto aby taki sweter był w jednolitym kolorze, ewentualnie z niewielkim logiem. Zarówno wyjściowe spodnie męskie jak i jeansy w klasycznym nastroju będą idealnym uzupełnieniem tej stylizacji. W zależności od koloru swetra nasz ubiór może nabierać różnych odzwierciedleń. 
Swetry świetnie sprawdzają się w połączeniu z marynarkami. Ciekawym połączeniem może być ubranie jeansów do takiego wariantu. 


Sweter męski w wariancie casual

Swetry nie tylko dobrze komponują się w nieco bardziej eleganckich stylizacjach. Wartym uwzględnienia wyborem będą swetry w rozmaite wzorki oraz kolory. Jeansy męskie z przetarciami, rozjaśnieniami stworzą ciekawy ubiór w połączeniu z swetrem w paski lub wzorki. Swetry męskie często posiadają ciekawe wstawki, urozmaicenia dzięki którym odbiegają w dużym stopniu od klasyczności. 


Sweter męski w połączeniu z jeansami jako przykład wersji casual

Czym jest sweter kardigan i jak go nosić ?

Jest to najprościej określając rozpinany sweter męski. Sweter taki w jednolitym wzorze i kolorze będzie odpowiednim dopełnieniem koszuli wraz ze spodniami eleganckimi lub chinosami. Kardaginy w rozmaite wzory będą stanowiły świetny duet z jeansami męskimi. 

Kiedy zakładać sweter męski ?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej i prawidłowej odpowiedzi. Oczywiście ważna jest okoliczność na jaką planujemy wybrać sweter. Jednak zarówno na spotkanie formalne jak i na wyjście z przyjaciółmi sweter sprawdzi się wyśmienicie. Wszystko zależy od sposobu w jaki do skomponujemy do pozostałych części naszego ubioru. 
pixel