Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Torby męskie- praktyczny dodatek

2019-07-03
Torby męskie- praktyczny dodatek


Męskie torby to dziś oprócz oczywistych względów czysto praktycznych element stylizacji, dodatków stanowiących urozmaicenie naszego wyglądu. Tego typu rzeczy głównie kojarzą nam się ze stylem mocno eleganckim, kojarzącym się w pierwszej kolejności ze spotkaniami biznesowymi. Lecz torby to bardzo funkcjonalny element dla chociażby laptopa, którego większość z nas aktualnie posiada.

Jaką wybrać ?
Jeśli najważniejszym motywem jest dla nas wyjściowy, elegancki charakter warto zastanowić się nad modelami z uchwytem do trzymania w dłoni. Natomiast jeśli naszym celem jest model bardziej casual wtedy torba z paskiem na ramię będzie idealna i co najważniejsze bardzo praktyczna. Trzecią opcją są małe, często ze sportowym akcentem kopertówki przez ramię. 

1. Eleganckie, wyjściowe spodnie męskie w połączeniu z koszulą, marynarką świetnie sprawdzą się ze skórzaną torbą męską trzymaną w dłoni. Idealny przykład na urozmaicenie, a zarazem praktyczne uzupełnienie naszego wyglądu.


                                                                 Wyjściowe spodnie męskie w połączeniu z białą koszulą i skórzaną torbą z paskiem przez ramię

2. Strój również wyjściowy lecz mniej formalny. Torba zawieszona przez ramię to świetny dodatek. Sprawdzi się również z jeansami męskimi w wersji typowo casual lub spodniami chino.

3. Letni, wakacyjny ubiór w połączeniu z małą sportową kopertówką z paskiem na ramię to świetny, praktyczny dodatek. Model taki będzie najlepszym rozwiązaniem z jeansami męskimi, zarówno tymi z nogawką typu regular jak i slim.
pixel