Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wymiany i Zwroty

OPCJA SAMODZIELNEGO ZWROTU

Czas na zwrot: 30 dni
Wybierając samodzielną wysyłkę do nas, prosimy o wysyłanie na adres:
F.H. Elegant Waldemar Dubaj, 37-200 Przeworsk, ul. Wiejska 95. 
FORMULARZ ZWROTU


WYMIANA

Wymiana na np. inny rozmiar to wykonanie nowego zamówienia z nowo wybranym rozmiarem. 
Poprzedni zakup zaś możesz odesłać do nas przy pomocy naszej integracji z  Paczkomatami InPost.
W jaki sposób skorzystać z proponowanej wysyłki do nas możesz przeczytać poniżej.


DARMOWY ZWROT PRZEZ PACZKOMAT

Czas na zwrot: 30 dni
Proponowana procedura jest niezależna od prawa ustawowego do odstąpienia od umowy przedstawionego w regulaminie.

Sprawdź jak wysłać do nas zakupiony towar przy pomocy naszej integracji z Paczkomatami InPost.

1. Zwrot opcją poprzez paczkomat jest darmowy.

2. Możesz wypełnić formularz po zalogowaniu się na swoje konto w merits.pl (szczegóły poniżej), wygenerowć nr przesyłki który należy napisać na przesyłce. 

3. Przesyłkę możesz umieścić dobrowolnym paczkomacie InPost, wystarczy że będąc przy paczkomacie wybierzesz opcję ,,nadaję przesyłkę'' następnie ,,mam kod zwrotu''. Po wpisaniu kodu należy pozostawić paczkę w jednym z otwartych skrytek. Kurier sugerując się nr zwrotu zwróci przesyłkę do naszego sklepu. Nie musisz wpisywać naszego adresu.

KROK 1. Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, lecz jeśli nim nie jesteś kliknij na stronie głównej w górnym prawym rogu ,,Zaloguj się''. W dalszym kroku kliknij ,,Nie pamiętam loginu lub hasła''. Wpisz swój e-mail, który podawałeś przy zakupie bez rejestracji konta. Na e-mail zostanie Ci doręczone hasło dzięki któremu możesz się już zalogować. Hasło możesz według uznania zmienić. Brawo! W tym momencie jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem merits.pl 

Zaloguj się

 

KROK 2. Zaloguj się na swoje konto w merits.pl i wybierz zwroty towarów zaznaczając które przedmioty chcesz zwrócić.

 Wybierz towary

KROK 3. Jeśli chcesz skorzystać ze zwrotu przez Paczkomat InPost wybierz opcję ,, Skorzystam z przesyłek sklepu’’ natomiast jeśli chcesz sam dostarczyć wybranym przez siebie sposobem wybierz opcję ,,Wyślę samodzielnie…’’ Możesz również jeśli mieszkasz w pobliżu samodzielnie dostarczyć do nas przedmiot wybierając opcję trzecią.            

Wybierz sposób zwrotu

KROK 4. Wybierz gdzie chcesz otrzymać zwrot środków za zakupy. Czy ma być to saldo klienta w merits.pl do wykorzystania na przyszłe zakupy lub zwrot na podany przez Ciebie nr konta.

Wybierz formę zwrotu

KROK 5. Po wypełnieniu wszystkich etapów zostaje Ci już tylko napisać otrzymany kod zwrotu na przesyłce oraz umieścić zwracany towar w obojętnie którym Paczkomacie InPost. Przy paczkomacie podaj otrzymany kod zwrotu. Nie jest konieczne drukowanie otrzymanego formularza. 

 Wydrukuj zgłoszenie zwrotu                                                                                                              

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (F.H. Elegant, 37-200 Przeworsk ul. Wiejska 95, sklep@merits.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

pixel